8. TÜYAP MADEN FUARI'NDA YERİMİZİ ALDIK!Temsilciliğini yaptığımız, Alman menşeli filtre plaka üreticisi olan Klinkau firması ile birlikte 13-16 Aralık 2018 tarihinde Tüyap İstanbul’da gerçekleşen 8. Maden Türkiye Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuar’ında biz de yerimizi aldık. Fuar sırasında standımızı ziyaret ederek, firmamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

Altay A.Ş. olarak; Endüstriyel Projeler departmanı altında temsilciliğini yaptığımız, KLINKAU firması ile birlikte katıldığımız ve bizim için çok verimli geçen bu fuarda yeni tanıştığımız ve var olan müşterilerimizle işbirliğimizi ilerletme ve güçlendirme şansını yakaladığımız için çok mutluyuz.

Farklı tasarım, boyut ve malzemeler ile sunduğu filtre plaka çeşitleri ile maden sektöründe çözüm odaklı dinamik çizgimizi bundan sonra da devam ettireceğimizi bildirir, ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı tekrar teşekkür eder, çalışma hayatınızda başarılar dileriz.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.