ULUSAL PROJE MESLEK KONFERANSI

9. ULUSAL PROJE MESLEK KONFERANSI

Proje yöneticiliğini tanıtmak ve geliştirmek, farklı sektörlerde proje yapan firmaları, yöneticileri, uygulamaları bir araya getirmek ve projeler hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmalarını amaçlayan ve Altay’ın da konuşmacı olarak yer aldığı Ulusal Proje Meslek Konferansı, 21 Mart 2018 Çarşamba günü Ankara Mövenpick Otel’de gerçekleşti.

Ulusal Proje Meslek Konferansı (UPMK), 2010 yılından bu yana her yıl düzenli olarak Ankara’da gerçekleşiyor. Bu yıl gerçekleşecek olan 9. Ulusal Proje Meslek Konferansı,  Türk Proje Yönetim Meslek Enstitüsü’nün (TPYME) Proje Yöneticiliği mesleğini tanıtan, geliştiren ve proje yöneticilerinin ulusal konu ve sorunlar hakkında söz sahibi olmalarını hedefleyen, mesleki bir buluşma ve kaynaşma etkinliği olarak önemli bir yer tutuyor.

“Kelebek Etkisi” teması ile gerçekleştirilen konferans kapsamında Altay Yazılım Savunma Endüstriyel San. A.Ş. yönetici başkan yardımcımız Sn. Baki Şensoy “Kelebeğin Karanlık Yüzü” konulu konuşmasını gerçekleştirmiştir.

TPYME’2014 yılından bu yana verdiği proje ödüllerine Altay Yazılım Doğrulama ekibi, TAI ekibi ile birlikte bu yıl en iyi proje ekibi dalında aday gösterilmiştir. En iyi proje ekibi dalında ödül kazanan ekiplerimizi tebrik ediyoruz.

  ULUSAL MESLEK KONFERANSI_2      ULUSAL MESLEK KONFERANSI_1