ALTAY YAZILIM SAVUNMA ENDÜSTRİYEL SANAYİ VE TİCARET A.Ş..

Türkiye'deki ilk danışmanlık ve alan uzmanlığı firmalarından biri olarak 1957 yılında rahmetli Nezih Mete Dural tarafından Altay Kollektif Şirketi adı altında faaliyetlerine başlayan şirketimiz kurulduğu günden bugüne dünyada meydana gelen teknolojik gelişmeler ve yeni konseptler ışığında bünyesinde oluşturduğu Bilgi Teknolojileri ve Yazılım kabiliyetleri ile 2016 yılında anonim şirket yapısı altında tür değiştirerek unvanını “Altay Yazılım Savunma Endüstriyel Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi” olarak tesis etmiştir.  Altay Yazılım Savunma Endüstriyel Sanayi ve Ticaret A.Ş bugün Bilgi Teknolojileri ve Savunma Projelerinde lider rol oynayan; ayrıca Endüstriyel Pazarlama, Dağıtım ve Altyapı Programları ile, Mayın Temizliği ve Enerji sektörlerinde de faaliyet gösteren bir şirkettir. 1998 yılında Altay Koll. Şti. bünyesinde kurulan Altay Yazılım  yerli ve yabancı müşterileri için, müşteriye özgü savunma ve ticari  yazılım tasarım ve geliştirmesi yapmaktadır.  Çağdaş İş Etiği, Yaratıcılık ve Kararlılık hasletleri ile;  bugün Altay Yazılım Savunma Endüstriyel Sanayi ve Ticaret A.Ş., müşterileri ve yabancı iş ortakları için en iyi yatırım ve iş imkanlarını yaratarak başarılı projeler gerçekleştirmektedir.

ALTAY YAZILIM SAVUNMA ENDÜSTRİYEL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’nin Temel Yetkinlikleri:

a. Yazılım tasarım ve geliştirme,

b. Savunma, ticari ve endüstriyel projeler,

c. Alan uzmanlığı, teknik destek ve danışmanlıktır.

Altay Yazılım Savunma Endüstriyel Sanayi ve Ticaret A.Ş., kurulduğu günden bu yana, Türkiye pazarında varlık gösterdiği 60 yılı aşkın dönem içerisinde birçok savunma ve ticari projeye katılım sağlayarak bugünlere erişmiş bulunmaktadır.

İş Anlayışımız

  • İş ahlakı ve yaratıcılığa dayanan,
  • Üstün Stratejik Danışmanlık Hizmeti sunma amacımıza uyan,
  • Doğrudan ve dolaylı eğitimlerle sağladığımız sürekli profesyonel gelişimimizi yansıtan,
  • Pazar payı ve girişimcilik ruhumuzu yansıtan, öncülüğümüze yakışır,
  • Kalite belgelerimizin sürekliliğini ve gelişimini sağlayan,
  • İmkânsızı başarmanın bizim için zamanla sınırlı olduğunu yansıtan bir anlayıştır.

Bizi diğer benzeri şirketlerden ayıran en önemli prensiplerimiz ise ihtiyaçların çıktıktan sonra karşılanması değil gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçları sürekli izleyerek geleceğin ihtiyaçlarını bugünden tespit etmek ve son kullanıcıya tanıtmak esasına dayalı Sürekli Müşteri Eğitimi ve yenilikçi çözümleri yerel pazara en erken tanıtarak ömür devri döngüsü boyunca da müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına en hızlı ve etkin şekilde cevap verebilme yeteneğimizdir.